Recenzje o Skincell Pro

 • Karolina
  Miałem kret w pobliżu nosa, naprawdę mi to przeszkadzało. Nie odważyłem się wykonać operacji. Przyjaciel polecił krem ​​skincell pro. Z jego pomocą usunąłem kreta bez żadnych operacji w ciągu 2 miesięcy.
  Skincell Pro
 • Marek
  Syn miał brodawki na ramionach. Wypróbowaliśmy wiele leków z apteki, spalili brodawki, poczerniały i zraniły. Ale bardzo szybko pojawiły się nowe. Po zastosowaniu skincell pro wszystkie brodawki znikają bez bólu, nowe już się nie pojawiają.
  Skincell Pro
 • Natalia
  Z wiekiem na szyi i ramionach zaczęły pojawiać się plamy starcze. Lekarze stwierdzili, że to naturalne i nie można go leczyć. Ale nie chciałem znosić tej brzydoty i zamówiłem serum Skincell Pro. W ciągu miesiąca mój kolor skóry się wyrównał, znowu mogę nosić otwarte ubrania.
  Skincell Pro
 • Maciej
  Użyłem serum Skincell Pro na brodawki. Ma lekki przyjemny zapach i kremową konsystencję. Brodawki nie zaczerniały od niego, ale stopniowo zaczęły wysychać i całkowicie znikały.
  Skincell Pro
 • Krzysztof
  Zamówiłem serum Skincell Pro, aby pozbyć się brodawki, zeskoczyło mi prosto na stopę. Chodzenie przez nią sprawiało ból. Za pomocą serum usunął brodawkę w 3 tygodnie. Żona przeczytała instrukcję i zdecydowała się wypróbować również ten krem, po strąkach na plecach. Po miesiącu stosowania cała skóra stała się czysta.
  Skincell Pro
Ocena użytkownika Skincell Pro
4.7
10