Doświadczenie użytkowania Skincell Pro

Doświadczenie w stosowaniu serum Skincell Pro firmy Maxim z Warszawy

Doświadczenie w stosowaniu serum Skincell Pro

Dzień dobry. Sześć miesięcy temu zacząłem stosować serum Skincell Pro, które służy do korygowania znamion, brodawek i plam skórnych. Chciałbym podzielić się z innymi wynikami, które udało mi się osiągnąć dzięki temu wspaniałemu narzędziu.

Mole, które zniekształcają moją twarz

Kretki na brodzie i wokół nosa zaczęły się pojawiać, gdy byłem nastolatkiem. Początkowo były to małe kropki, które były prawie niewidoczne. Wtedy nie przeszkadzały mi one w żaden sposób, poza tym, że czasami wywoływały lekkie swędzenie. Ale te pieprzyki rosły wraz z moim dorastaniem. Kiedy miałem trzydzieści lat, moja twarz miała już brzydki, wiszący brązowy groszek, przez co moja twarz wyglądała asymetrycznie, a podbródek był krzywy. Zawsze okropnie jej nie lubiłem. Niektórzy nawet myśleli, że mam brud na twarzy.

Ale poza brzydkim wyglądem te pieprzyki sprawiały mi wiele problemów podczas golenia. Bardzo trudno było zgolić włosy wokół nich, a tym bardziej na nich. Na szczęście ich włosy rosły znacznie szybciej niż broda, były szorstkie, więc zawsze wyglądały na niechlujne, z zarostem. Ponadto podczas golenia często przypadkowo uderzałem ich brzytwą, której zawsze towarzyszył dziki ból i obfite krwawienie. Zawsze goili się długo i boleśnie. Ogólnie te brzydkie krety nie przyniosły mi nic dobrego i oczywiście bardzo chciałem się ich pozbyć.

Sposoby radzenia sobie z kretami

Doświadczenie w używaniu Skincell Pro

Po znalezieniu czasu postanowiłem udać się do lekarza i pozbyć się pieprzyków. Lekarz zaproponował jedyne rozwiązanie - usunięcie chirurgiczne. Oczywiście naprawdę nie chciałem iść pod nóż, zwłaszcza że operacja wymagała więcej niż tygodnia, aby zostać w szpitalu po operacji, aż rany się zagoją. Zastanawiając się nad tym, weszłam do sieci i zobaczyłam przerażające zdjęcia blizn po usunięciu pieprzyka z twarzy. Oczywiście od razu poczułem, że chciałem wykonać taką operację. Bardzo chciałem znaleźć jakąś alternatywę i trafiłem na stronę producenta serum Skincell Pro, gdzie również nauczyłem się, jak go stosować. Postanowiłem zamówić, ponieważ producent obiecał pozbyć się kreta bez bólu, blizn i blizn. Ponadto lek ten jest całkowicie nieszkodliwy, więc nie ma ryzyka. I zdecydowałem się zamówić to serum.

Wyniki aplikacji

Skincell Pro Serum dotarło pocztą w ciągu 5 dni. Ma konsystencję delikatnego kremu o lekko przyjemnym zapachu. Zacząłem go nakładać dwa razy dziennie po umyciu twarzy rano i przed pójściem spać. Okazało się, że użycie serum jest bardzo łatwe: wystarczy wycisnąć kroplę leku i nałożyć go na sam pieprzyk. Po aplikacji nie ma uczucia pieczenia, mrowienia, żadnego dyskomfortu.

W ciągu tygodnia zacząłem zauważać, że znamiona stały się trochę mniejsze, co bardzo mnie ucieszyło. Oczywiście nie spodziewałam się natychmiastowego efektu po zastosowaniu kremu, ale mimo wszystko byłam nim leczona bez bólu, opatrunków i hospitalizacji.

Po 2 miesiącach regularnego stosowania pieprzyki stały się prawie płaskie, miały 2 razy mniejszą średnicę. Nie dotykałem ich już podczas golenia, nie przeszkadzały.

Używałam serum przez 4 miesiące i sprawiłam, że całkowicie zniknęły! Od 2 miesięcy żyję bez nich, co jest bardzo, bardzo szczęśliwe. Stosowanie tego leku nie powodowało podrażnień, bólu ani swędzenia, środek działa bardzo łagodnie na skórę, nie powoduje jej urazów.